Kafkas Üniversitesi ‘Yetenek Yönetimi’

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
20 Şubat 2018
Çorlu Protokol Ziyaretleri
6 Mart 2018

Kafkas Üniversitesi ‘Yetenek Yönetimi’

ESGİAD Yüksek İstişare Konsey Başkanı Serkan Can Zengin’in, üniversite öğrencilerine dönük “yetenek, iş yaşamı, kişisel gelişim” konulu bilgi paylaşımları devam ediyor. Zengin son olarak Kafkas Üniversitesi İnovatif Gençlik Kulübü’nün düzenlediği organizasyonda ‘’Yetenek Yönetimi’’ konferansının konuşmacısı olarak Kars’a gitti. İş yaşamına ilişkin tecrübelerini üniversitelilerle paylaşan Zengin öğrencilerle kişisel gelişimleri üzerine deneyimlerini paylaşırken şunları söyledi:

Geleceğin Liderleri Aramızda

Zengin, kendisini can kulağıyla dinleyen gençlere, bulundukları bölgenin bir dezavantaj olmadığını ifade ederek; ‘‘sizler eğitimlerinizi alıp kendinizi geliştirdikçe bölge güçlenecek ve kalkınacaktır. Ama bu sizlerin kararlılığı ile ilgilidir. Sizler insan ilişkileriniz, sosyal çevreniz, cesaretiniz, farkındalığınızı geliştirmek ve hep daha ileriye girmek bir lider olmak için çalışmak zorundasınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.’’dedi.

Eskişehir ile Gönül Köprüleri Oluşturmak Amacımız

Zengin, Kars’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’yı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahir Ötegen’i, Vali Vekili ve Özel İdare Genel Sekreterliği görevini yürüten Susuz Kaymakamı Yusuf İzci ile Digor Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olan Mustafa Güngör’ü ziyaret ederek Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği ziyaretler sayesinde Eskişehir ile gönül köprüleri oluşturmaya devam etmektedir.