Etkinlikler

Serkan Can Zengin, Yalova Üniversitesinde Öğrenciler İle Buluştu.

18 Şubat 2020 tarihinde Yalova Üniversitesi Yeni Fikirler Kulübü’nün gerçekleştirdiği 267 öğrencinin katıldığı etkinliğe konuşmacı olarak davet edilen Serkan Can Zengin, Harvard Üniversitesinden Tony Wagner’ın ortaya koyduğu “Öğrencilerin Gelecekte İhtiyaç Duyacakları 7 Beceri” konulu konferansıyla öğrencilere ilham kaynağı oldu.

Serkan Can Zengin, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Öğrencileri İle Bir Arada

5 Şubat 2020 tarihinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik Topluluğu ve Türkiye İktisadi İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak davet edilen Serkan Can Zengin, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. TOBB ETÜ Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinliğin konusu “21. Yüzyıl Becerileri” oldu.

Zengin, Hacettepe Üniversitesinde Öğrenciler ile Bir araya Geldi

9 Ocak 2020 tarihinde Hacettepe Üniversitesi ACM (Association for Computing Machinery) öğrenci topluluğu tarafından düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Serkan Can Zengin, “Gelişim V.6” adlı etkinlik kapsamında Hacettepe Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. 200 kişinin katıldığı ve Mehmet Akif Ersoy Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte Zengin, “21. Yüzyıl Becerileri” adlı konferansını gerçekleştirdi.

Zengin, Anadolu Üniversitesi Öğrencileri İle Buluştu

20 Aralık 2019 tarihinde Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dekanlığı tarafından düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Serkan Can Zengin, etkinlik kapsamında Anadolu Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlık Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte Zengin, “21. Yüzyıl Becerileri” adlı konferansını gerçekleştirdi.

Serkan Can Zengin, Uludağ Üniversitesinde Öğrenciler ile Bir araya Geldi

18 Aralık 2019 tarihinde Uludağ Üniversitesi Maliye Topluluğu, Uludağ Üniversitesi İktisat Topluluğu, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu ve Uludağ Üniversitesi Genç Mühendisler Topluluğu tarafından düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Serkan Can Zengin, aralarında Hüseyin Özdilek’in de bulunduğu “21. Yüzyılda Girişimcilik Zirvesi 2” adlı etkinlik kapsamında Uludağ Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. 400 kişinin katıldığı ve Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleşen

Serkan Can Zengin, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğrencileri İle Bir Arada

16 Aralık 2019 tarihinde Esenyurt Üniversitesinde Sanayi İş Birlikleri ve Teknoloji Lisanslama Ofisi tarafından düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak davet edilen Serkan Can Zengin, İstanbul Esenyurt Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. İstanbul Esenyurt Üniversitesi konferans salonunda gerçekleşen etkinliğin konusu “21. Yüzyıl Becerileri” oldu.

Serkan Can Zengin, Osmangazi Üniversitesinde Öğrenciler ile Buluştu

30 Kasım 2019 tarihinde Osmangazi Üniversitesi ESOES (Engineering Society of Eskişehir) Topluluğu’nun gerçekleştirdiği 250 öğrencinin katıldığı etkinliğe konuşmacı olarak davet edilen Serkan Can Zengin, Harvard Üniversitesinden Tony Wagner’in ortaya koyduğu “Öğrencilerin Gelecekte İhtiyaç Duyacakları 7 Beceri” konulu konferansıyla öğrencilere ilham kaynağı oldu.

Zengin, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Öğrenciler İle Buluştu.

21 Kasım 2019 tarihinde Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak davet edilen Serkan Can Zengin, Eğitim Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi. Prof. Dr. Şefik Yaşar Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinliğin konusu “21. Yüzyılda; Öğretmenlik, Özel Sektör ve İş İmkanları” oldu.

Hacettepe Üniversitesi “21. Yüzyıl Becerileri Konferansı”

12 Kasım 2019 Salı günü Hacettepe Üniversitesi Eğitime İlk Adım Topluluğu’nun düzenliği etkinliğe konuşmacı olarak katılan Serkan Can Zengin; 21. Yüzyıl Becerileri, iletişim teknikleri ve güven konularında önemli bilgileri öğrenciler ile paylaştı. Etkinlikte önemli detaylardan bahseden Zengin, bazen iyi olanların değil, en çok isteyenlerin kazandığını belirtti. Konferans Topluluk Başkanı'nın, Zengin’e teşekkür plaketi takdim etmesi ile son buldu.

Serkan Can Zengin, Beykent Üniversitesi Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

11 Kasım 2019 Pazartesi günü Beykent Üniversitesi, İnsan Kaynakları ve Kariyer Kulübü’nün düzenlediği “21. Yüzyıl Becerileri” konulu konferans, Eğitimci ve İş İnsanı Serkan Can ZENGİN’in sunumuyla gerçekleşti.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi “21. Yüzyıl Becerileri''

25 Ekim 2019 Cuma Günü Süleyman Demirel Üniversitesi, Ekonomi Yönetim Topluluğu’nun düzenlediği “21. Yüzyıl Becerileri” konulu konferans, Eğitimci ve İş İnsanı Serkan Can ZENGİN’in etkili sunumuyla İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda 594 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.

Mersin Üniversitesi “Öğrencilerin Gelecekte İhtiyaç Duyacakları 7 Beceri”

7 Mayıs 2019 tarihlerinde Mersin Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu’nun gerçekleştirdiği 450 öğrencinin katıldığı etkinliğe konuşmacı olarak davet edilen Serkan Can Zengin, Harvard Üniversitesi’nden Tony Wagner’in ortaya koyduğu “Öğrencilerin Gelecekte İhtiyaç Duyacakları 7 Beceri”konulu konferansıyla öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü “21. Yüzyıl Becerileri Konferansı”

2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün sosyal sorumluluk projesi kapsamında; TED Denizli Koleji ve Organize Sanayi Bölge Teknik Koleji (DOSTEK) işbirliği ile hayata geçen projede 2 günde 3 konferans gerçekleştiren Serkan Can Zengin, ilk olarak 2 Mayıs günü gerçekleşen konferanslarda Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği 10 okuldan 400 ortaokul öğrencisiyle bir araya geldi. Programın ikinci kısmında Milli Eğitime bağlı devlet okullarında görev yapan okul müdürler

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi “21. Yüzyıl Becerileri Konferansı”

Geçtiğimiz günlerde Süleyman Demirel Üniversitesi’nin düzenliği etkinliğe konuşmacı olarak katılan Serkan Can Zengin 21. Yüzyılın gerektirdiği 7 beceri üzerine verdiğin konferansa öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Toplamda 400 öğrencinin katıldığı etkinlikte önemli detaylardan bahseden Zengin, beden dilinin öneminden bahsederken “Gülüşünüz imzanızdır” diyerek öğrencilere küçük tüyolar verdi.

Denizli Ticaret Odası “21.Yüzyıl Becerileri Konferansı”

Pamukkale Üniversitesindeki “Sektörleri Buluşturuyoruz!” konferansından sonra Denizli Ticaret Odası daveti üzerine Denizli’deki özel okulların lise öğrencileri ile bir araya gelen ETO (Eskişehir Ticaret Odası) Meclis Üyesi ve ESGİAD (Eskişehir Genç İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Konsey Başkanı Serkan Can Zengin, Dr. Tony Wagner İş dünyasından liderler ile yaptığı bu çalışmanın neticesinde ortaya koyduğu, öğrencilerinin ihtiyaç duyacağı 7 beceriyi konu alan konferansı ile öğrencilerin ilgis

Denizli Pamukkale Üniversitesi “Sektörleri Buluşturuyoruz!”

ETO (Eskişehir Ticaret Odası) Meclis Üyesi ve ESGİAD (Eskişehir Genç İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Konsey Başkanı Serkan Can Zengin, Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği ve aralarında Türk Telekom, LC Waikiki, Türkiye Finans gibi büyük şirketlerin bulunduğu “Sektörleri Buluşturuyoruz!” konferansında açılış konuşmasını gerçekleştirdi

Eskişehir Anadolu Üniversitesi “21. Yüzyıl Becerileri Konferansı”

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Öğrencileri ile 21. yüzyıl Konferansında buluşan, ETO (Eskişehir Ticaret Odası) Meclis Üyesi ve ESGİAD (Eskişehir Genç İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Konsey Başkanı Serkan Can Zengin, Dr. Tony Wagner İş dünyasından liderler ile yaptığı bu çalışmanın neticesinde ortaya koyduğu, öğrencilerinin ihtiyaç duyacağı 7 beceriyi konu alan konferansı üniversite üyeleri ve öğrenciler tarafından ilgi ile karşılandı.

Bursa Uludağ Üniversitesi Konferansı

Bursa Uludağ Üniversitesi Öğrencileri ile 21. yüzyıl Konferansında buluşan, ETO (Eskişehir Ticaret Odası) Meclis Üyesi ve ESGİAD (Eskişehir Genç İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Konsey Başkanı Serkan Can Zengin 21. Yüzyılda gençlerin sahip olmaları gereken becerilerden ve başarının sırlarından bahsetti.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi “Girişimcilik Konferansı”

ETO (Eskişehir Ticaret Odası) Meclis Üyesi ve ESGİAD (Eskişehir Genç İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Konsey Başkanı Serkan Can Zengin Girişimcilik konferanslarına bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz günlerde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde Öğrenciler ile buluştu. “21. Yüzyılda iş hayatında başarı için 7 beceri” konulu konferansa ilgi büyüktü.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi “21. Yüzyılda İş Hayatında Başarı için 7 Beceri”

Serkan Can Zengin Girişimcilik konferanslarına hız kesmeden devam ediyor. İş hayatındaki bilgi, birikim ve tecrübelerini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Üniversiteliler ile paylaştı. “21. Yüzyılda iş hayatında başarı için 7 beceri” üzerine söyleşi gerçekleştirdi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi “Girişimcilik Zirvesi”

Serkan Can Zengin ülke çapında katıldığı konferanslar ile üniversiteliler ile buluşarak tecrübelerini paylaşmaya bu yılda başladı. Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde Girişimcilik Zirvesi’nde konuşan Zengin, “21. Yüzyılda iş hayatında başarı için 7 beceri” üzerine söyleşi gerçekleştirdi.

Eskişehir İş Dünyası Zirvesi

ETO (Eskişehir Ticaret Odası) Meclis Üyesi ve ESGİAD (Eskişehir Genç İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Konsey Başkanı Serkan Can Zengin, Osmangazi Üniversitesin Kariyer Merkezinin düzenlediği Eskişehir İş Dünyası Zirvesinde “Eskişehir, Türkiye’nin geleceğindeki mihenk taşlarından birisidir. Eskişehir’in geleceğinide siz gençler oluşturacaksınız” dedi.

17. Eskişehir Kalite Şöleni “KALDER”

KALDER Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen 17. Eskişehir Kalite Şöleni’nde ‘Geleceğin İnsan Gücü’ panelinin oturum başkanlığını yürütmesi için davet edilen Serkan Can ZENGİN, Anadolu Üniversitesi’nde öğrenciler ve iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.

ESOGÜ Sektör Öğrenci Buluşmaları

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi; Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü’nden Prof. Dr. S. Deniz KORKMAZ tarafından düzenlenen organizasyonda yer alan Çağfen Eğitim Grubu Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Serkan Can Zengin, Eskişehir Final Eğitim Kurumlarının sahibi Kamil Emeksiz ve Wimbledon Dil Okulları kurucu ortağı Burak Koçak öğrenciler ile iş yaşamına dair bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaştılar.

3.Uluslararası Ticaret Kongresi (Karabük)

Karabük Üniversitesi Artı Kariyer Kulübü’nce düzenlenen 3.Uluslararası Ticaret Kongresi’ne davet edilmesi üzerine Karabük’e giden Zengin Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile birlikte çıktığı panelde kongreye katılan; Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı,Karabük Üniversitesi Rektörü, öğretim üyeleri, çeşitli illerden gelen iş dünyası temsilcileri ve öğrenciler ile bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaştı.

Marmara Üniversitesi Ekonomi Zirvesi

Marmara Üniversitesi Genç Ekonomistler Kulübü’nün daveti üzerine İstanbul’a giden Zengin hem Eskişehir ile gönül bağları kuruyor hem de geleceği oluşturacak gençlerle deneyimlerini paylaşıyor.

Dumlupınar Üniversitesi INOVEL 18

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde INOVEL’18 üniversitelilerle bir araya gelen Zengin; “21. Yüzyılda iş hayatında girişimci fikirler üretenler kazanacak”dedi

Namık Kemal Üniversitesi Konferansı

Serkan Can Zengin, Çorlu Namık Kemal Üniversitesi İnşaat Topluluğu’nun düzenlediği organizasyonda konuşmacı olarak davet edilmesi üzerine Çorlu’daydı.

Çorlu Protokol Ziyaretleri

ESGİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Serkan Can Zengin, 6-7 Mart’ta Çorlu’daydı. Zengin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretleriyle gerek Eskişehir’in gerekse gelecek nesillerin bugünle gelecek arasında gönül köprülerini oluşturmaya devam ediyor.